Commissies/vrijwilligers
fotoheader2.jpg header.jpg

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Jan Ahlheid Groundsman
Rob van der Windt Coördinator [email protected]
Bar
Maarten van Moorsel Coördinator [email protected]
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Bestuur
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Patricia Charité Secretaris [email protected]
Ronald Wortman Penningmeester [email protected]
Pierre Captein Hockey Technische Zaken [email protected]
Rob van der Windt Accommodatie [email protected]
Communicatie
Wiek Rozemond Voorzitter
Loes Kloppenborg HCA Nieuwsbrief
Fabian van der Weele Webmaster [email protected]
Desiree Mulder Webmaster [email protected]
Dames 1
Arnoud Boersma Trainer/coach Dames 1
Steyn Burger Assistent trainer/coach
Jenet Molenaar Manager [email protected]
Faciliteiten
Rob van der Windt Voorzitter [email protected]
Rob van der Windt Accommodatie
Maarten van Moorsel Bar [email protected]
Bart Verburg Materiaal [email protected]
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter [email protected]
Nick Habets Lid
Michel Nusse Lid
Thoma Kroon Lid
Rogier Charité Lid
G-Hockey
Elise Duffhues Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Grote Clubactie
Frederique Zeemans Coördinator
Valerie Wilson Coördinator
Heren 1
Robbert Groeneveld Trainer/coach Heren 1
Tomas Poggio Van Deventer Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager [email protected]
Ledenadministratie
Aneta Bruggers-Haan Ledenadministratie [email protected]
Lijncoördinatoren
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes A [email protected]
Mirjam Booij LijnCo Meisjes B [email protected]
Mirjam Booij LijnCo Meisjes C [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen LijnCo Meisjes D [email protected]
Berber Luyendijk - Schepman LijnCo Meisjes E 2e jaars [email protected]
Fleur Ausems LijnCo Meisjes E 1e jaars [email protected]
Amanda van Hardeveld LijnCo Meisjes F [email protected]
Linda Tjaden LijnCo Jongens A | B | C [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen LijnCo Jongens D [email protected]
Edwin Aartman LijnCo Jongens E [email protected]
Evelien van Eikenhorst LijnCo Jongens F [email protected]
Gé Kapteijn LijnCo Hummels [email protected]
Claire Wortman LijnCo Keepers meisjes [email protected]
Bart van Oosterhout LijnCo Keepers jongens [email protected]
Lijnco's Senioren
Mieke van Gent Lijnco Dames [email protected]
Esther Kapel Lijnco Dames [email protected]
Thierry Ras Lijnco Heren [email protected]
Kim Kok Lijnco Veteranen Dames | Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Materiaalcommissie
Bart Verburg Coördinator Heb je vragen of problemen met je keepersuitrusting, dan is Bart iedere woensdagavond vanaf 19.00 uur aanwezig op de club. Graag wel even van te voren een mailtje sturen als je langs wilt komen naar [email protected]
Scheidsrechterscommissie
Patricia Charité Voorzitter [email protected]
Kiki Zijlstra E-learning/scheidsrechterscursus [email protected]
Arjen van Ulsen Begeleiding scheidsrechters
Femke Effting CS+-opleiding talentvolle scheidsrechters [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Indeling zondag [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Indeling zaterdag
Secretariaat
Patricia Charité Secretaris [email protected]
Sponsorcommissie
Marjolein Volgering Lid
Domien Tolsma Lid
Julien Segers Lid
Michiel Wijnans Lid
Niels Reitsma Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Lonneke Speur Lid
Shirly Brouwer Lid
TC Hockey
Pierre Captein Voorzitter
Carin Kleiweg Secretaris
Monica Vervark Penningmeester
Marcel Wagter Jeugd ABCD
Martijn Walvis Jongste Jeugd EF
Fred Raasveldt Trainingscommissie
René Bastiaans Keeperscommissie
Patrick Kalksma Tophockey (selectieteams)
Toernooicommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Bernice Vonk Lid
Tijmen Swier Lid
Tophockey (selectieteams)
Patrick Kalksma Voorzitter
Robert Dossin Heren 1 en Jongens A
Marjon Stroet Dames 1 en Meisjes A
Pien Molenaar Meisjes selectie BCD
Patrick Kalksma Jongens selectie BCD
Trainingscommissie
Teddy Voordouw Voorzitter
Teddy Voordouw Opleiding
Vincent Welink Contracten trainers
Luuk Buma Zaalhockey
Verenigingsoördinator
Aneta Bruggers-Haan Verenigingsoördinator
Vertrouwenspersoon
Bas van Batenburg Vertrouwenspersoon [email protected]
Wedstrijdformulieren
Aneta Bruggers-Haan Coördinator [email protected]
Wedstrijdsecretariaten
Aneta Bruggers-Haan Jeugd [email protected]
Nicolette Faassen Jongste jeugd [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Senioren [email protected]
Zaalhockey
Luuk Buma Coördinator [email protected]

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn